«Затверджую»

                                                                                          Директор школи

                                                                                          _________О.М.Ратушна

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Планування

виховної роботи

Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23

на 2019 - 2020 н. р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Аналіз основних етапів виховної роботи за 2018-2019 навчальний рік, напрямки розвитку виховання та шляхи реалізації основних проблем  на  2019-2020 навчальний рік

В умовах змін у соціальному, економічному і політичному житті України змінилась і система поглядів на виховання як педагогічний процес. Нова філософія виховання утверджує погляд на особистість як найвищу цінність суспільства. Виховання особистості дитини має ґрунтуватися на засадах сучасного розвитку науки, техніки, культури, з урахуванням народних та культурних традицій, специфіки сучасного соціально-економічного стану, особливостей української ментальності. Саме через ментальність, національну своєрідність, етнічну культуру, життєву мудрість нації проявляється духовна зрілість особистості, формується особистісна індивідуальність людського буття. Тільки виховане, культурне, освічене покоління, яке любить свою землю й відстоює її державність, може забезпечити подальший розвиток України у загально-демократичному спрямуванні.

План виховної роботи Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 на 2019-2020 розроблено на основі аналізу виконання плану роботи за 2018-2019 навчальний рік, виходячи із рекомендацій та річного плану Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, керівників методичних об’єднань, педагогічних працівників школи.

Робота педагогічного колективу навчального закладу у 2018-2019 н.р. була спрямована на реалізацію стратегічних завдань, які випливають із  Закону України  "Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, "Про охорону дитинства", "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", "Про заходи щодо розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян", Національної програми виховання дітей та учнівської молоді в Україні, Програми "Основні орієнтири виховання учнів 1–11 класів ЗНЗ України", державних концепцій національного, громадянського, патріотичного, сімейного та превентивного виховання, методичних рекомендацій щодо активізації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

Тому протягом  2018-2019 н. р. колектив школи працював над  проблемою: «Підвищення психолого-педагогічної культури виховного процесу». Є певні досягнення: введено нові підходи до подолання формалізму в роботі; активізовано національно-патріотичне виховання дітей. Виховна робота у навчальному році реалізовувалась через творчу програму «Випускник – особистість»  у тісній співпраці педагогічного колективу з учнівським врядуванням.

Мета заходів, що проводилася: «Виховання гармонійно розвиненої особистості», яке включає в себе – забезпечення глибокого засвоєння учнями духовних надбань українського народу, гуманних міжнаціональних взаємин; формування в учнів стійких якостей патріота і громадянина України, фізичної досконалості, морально-етичної, художньо-естетичної, правової, економічної та екологічної культур; виховання свідомого ставлення до свого здоров’я, формування навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення їхнього фізичного і психічного здоров’я. А ще – умілого господаря в ринкових умовах, людини з екологічною культурою, розумінням необхідності гармонії відносин з природою, усвідомленням взаємозв’язку між ідеями індивідуальної свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю, неприйняттям проявів аморальності, правопорушень, бездуховності, людину із здоровим способом життя.

Важливим компонентом виховної роботи є правовиховна робота. З метою профілактики злочинності і правопорушень серед дітей, захисту їх прав на освіту протягом 2018-2019 навчального року адміністрацією школи вжито дієвих заходів щодо координації діяльності педагогічного колективу з виконання Обласної Концепція виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням колегії Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації 27 травня 2015 року.

Стан роботи з профілактики правопорушень серед учнів школи, формування здорового способу життя систематично аналізувався на нарадах при директорові, педагогічних радах школи, на засіданнях методичних об’єднань класних керівників, штабу з профілактики правопорушень, дисциплінарної комісії шкільної ради врядування «КОЛО».

У школі створені і постійно поновлюються банки даних на дітей пільгових категорій, учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги. Станом на 24.05.2019 року на обліку знаходяться 118 учнів, які потребують особливої уваги, на обліку учнів «групи ризику» знаходяться 14 дітей. Заведено психолого-педагогічні картки цих неповнолітніх, у яких висвітлюється динаміка розвитку особистості, забезпечується здійснення їх соціального супроводу. За кожним таким учнем  закріплені вчителі-наставники (класні керівники). Соціальним педагогом, психологом школи, класними керівниками систематично проводяться бесіди, ведеться робота щодо залучення цих дітей до занять за інтересами в шкільних гуртках та спортивних секціях, в дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання. На обліку у відділенні поліції №1 Кременчуцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області станом на 24.05.2019 р. учні школи не перебувають.

Педагогічним колективом спільно з органами учнівського врядування, представниками батьківської громадськості протягом навчального року проводилися рейди: «Урок», Сім’я», «Дозвілля». Працював шкільний штаб з профілактики правопорушень, злочинності, бездоглядності серед неповнолітніх, засідання штабу проводились із залученням представників служби у справах дітей Крюківської районної адміністрації.

Протягом року працював клуб: «За здоровий спосіб життя». Здійснено комплекс заходів щодо пропаганди здорового способу життя, профілактики наркоманії та СНІДу.

З метою профілактики негативних явищ в учнівському середовищі колектив школи співпрацює зі службою у справах дітей Крюківської районної адміністрації, районним відділенням кримінальної міліції у справах неповнолітніх, радою громадськості мікрорайону, КМЦССДСДМ.

З метою організації дозвілля учнів в позаурочний час, згідно вивчення інтересів і потреб учнів, у школі організована робота шкільних гуртків, клубів за інтересами та спортивних секцій. Протягом навчального року працювали: військово-патріотичний гурток, вокальна студія «Джерельце», шаховий гурток «Гамбіт»; спортивна секція з футболу. На загальношкільному рівні проходили чемпіонати школи з легкої атлетики, футболу, баскетболу, шахів, волейболу, тенісу тощо. Також школа брала участь у спортивних змаганнях та заходах на міському рівні.

Активізовано роботу учнівського врядування. Протягом навчального року Радою учнівського самоврядування «Коло» були організовані та проведенні різноманітні заходи. Учні школи є активними учасниками заходів, акцій дитячого благодійного об’єднання «Армія добра», молодіжного парламенту Кременчука,  тісно співпрацює з такими організаціями, як КЕНЦУМ, СЮТ, Європейським клубом «Простір ідей», ДЮСШ тощо.

У рамках патріотичного виховання учнів школи протягом року проводились заходи, метою яких було зміцнення і поглиблення найцінніших громадянських якостей учнів, формування їх активної життєвої позиції, спрямування процесу самовиховання патріота-українця, за основу були взяти «Методичні рекомендації щодо активізації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах». Протягом навчального року проводилися уроки мужності по класах, організовували благодійні акції «Допомога українському солдату», зустрічі з учасниками бойових дій у зоні АТО та волонтерами, постійною була виставка  дитячих  малюнків «З Україною в серці».

Посилено інформаційно-консультативну роботу з батьками, щодо профілактики безпритульності, бездоглядності та відповідальності батьків за виховання своїх дітей через діяльність батьківських комітетів, психолого-педагогічного всеобучу, на батьківських зборах та загальношкільних конференціях із запрошенням лікарів, психологів, працівників міліції

Система виховної роботи, яка склалась у школі, дає змогу зробити висновок, що певних результатів у вихованні школярів досягнуто. У школі створені умови для реалізації творчого потенціалу особистості.

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА  2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1.  Сприяння набуттю дітьми патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів.

2. Виховання всебічно розвиненої, здатної до критичного мислення цілісної

особистості; патріота з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами і здатний приймати відповідальні рішення; інноватора, здатного змінювати навколишній світ розвивати економіку за принципами сталого розвитку, конкурувати на ринку праці та вчитися впродовж життя.

3. Формування толерантного ставлення до інших народів, культур і традицій.

4. Утвердження гуманістичної моральності як базової основи громадянського суспільства.

5. Забезпечення взаємодії закладу з усіма соціальними інститутами, дотичними до виховання дітей та учнівської молоді, розширення складу суб’єктів виховання, посилення координації їхніх зусиль.

6. Посилення ролі сім’ї у вихованні дітей, зміцнення її взаємодії з закладом.

7. Розвиток учнівського самоврядування в закладі, використання нових форм реалізації виховного потенціалу дитячого та молодіжного руху.

8. Оптимізація змісту і форм виховного процесу.

9. Збереження та покращення фізичного, психічного та соціального здоров’я особистості.

10. Попередження та локалізація негативних впливів факторів соціального середовища на особистість.

11.Залучення дітей до розв'язання суспільно значущих і особистісних життєвих проблем, формувати досвід громадянської поведінки.

12. Розвиток творчого потенціалу всіх суб'єктів освітнього  процесу.

13.Педагогічна культура вчителів і вихователів, невід'ємними особливостями якої є людяність, інтелігентність, толерантність, розуміння, здатність до взаємодії.

14.Педагогічний захист й підтримка дітей у розв'язанні їхніх життєвих проблем та в індивідуальному саморозвитку, забезпечення їхньої особистісної недоторканності та безпеки.

15. Самореалізація людини в особистісній, професійній та соціальній сферах її життєдіяльності.

 

У роботі з учнями педагогічні працівники школи спираються на Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України та здійснюють виховну діяльність у відповідності до наступних ключових напрямів:

·        Виховання патріотизму

·        Громадянське виховання

·        Превентивне виховання

·        ціннісне ставлення до себе;

·        ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;

·        ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;

·        ціннісне ставлення до праці;

·        ціннісне ставлення до природи;

·        ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Серед основних завдань — національно-патріотичне виховання на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовка учнів до свідомого вибору сфери життєдіяльності та підвищення відповідальності сім'ї за освіту і виховання дітей.

Відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, яка схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р, навчальний заклад має впроваджувати демократичну культуру через вироблення відповідних процедур для захисту прав дитини і формування демократичних цінностей: захищати права дитини, стати місцем, безпечним для дитини, і йдеться не лише про фізичну безпеку, а й про атмосферу довіри і взаємоповаги, де немає насильства та дискримінації.

 

ОСНОВНІ ПЕРЕДУМОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ

 

1. Заходи плану будуть реалізовуватись через систематичне вивчення рівня професійної майстерності педагогічного колективу та підтримку його діяльності.

2. Методична проблема класних керівників: «Створення умов для реалізації творчого потенціалу особистості. Виховання гуманіста, патріота, громадянина України в умовах особистісне – орієнтованого навчальне – виховного процесу».

3. Педагоги працюватимуть на засадах «педагогіки партнерства». Основні принципи цього підходу: повага до особистості, доброзичливість і позитивне ставлення, довіра у відносинах та стосунках, діалог-взаємодія-взаємоповага.

3. Систематичний контроль за виконанням законодавчих та нормативних документів, наказів та розпоряджень обласного управління освіти та науки та департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

4.  Якість фахової підготовки й перепідготовки педагогічних кадрів.

5.  Вивчення рівня навчальних досягнень учнів початкової, основної та середньої школи, учнів профільних класів.

6. Створення санітарно-гігієнічних умов для організації навчально-виховного процесу, змістовного дозвілля учнівської молоді, утримання дітей пільгових категорій.

        

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

Педагогічним працівникам школи у роботі з учнями та батьками у 2019-2020 навчальному році пропонується керуватися наказами та інструктивно-методичними листами Міністерства з питань виховної роботи:

·        Закон України "Про освіту", (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності

28.09.2017);

·        Наказ МОН України від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій

щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».

·        Указ Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію

національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

·        Указ Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно патріотичного виховання дітей та молоді»

·        Указ Президента України від 12.01.2015 № 5/2015 «Про Стратегію сталого розвитку «Україна-2020»,

·        Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Указом Президента України від 25 червня 2017 року №344/2017),

·         Ос­­­но­в­ні орієнтири виховання учнів 1-11 класів за­­галь­ноосвітніх навчальних

закла­дів;

·        Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної

середньої освіти  «Нова українська школа» на період до 2029 року;

·         Обласна Концепція виховної діяльності навчальних закладів Полтавської

 на 2015-2020 роки, інших нормативно-правових актів;

·        Обласна цільова програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді

на 2017-2020роки;

·        Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 998-р «Про заходи

з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року».

·         «Комплексна Програма профілактики правопорушень у м. Кременчуці на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням Кременчуцької міської ради від 23 лютого 2016 року.

План виховної роботи школи на 2019-2020 н. р. є орієнтовним. Його уточнення здійснюється через щотижневе планування.

Організація колективу

    Колектив школи складається з колективу учнів, вчителів та батьків, яких об’єднує спільна діяльність. В роботі по об’єднанню членів колективу спільною метою використовуються методи:

єдиних педагогічних вимог;

    - колективного самообслуговування;

    - змагання;

    - самоуправління.

Ефективність методів залежить від наявності досвіду колективної співпраці, рівня розвитку колективу, формування колективних ставлень вихованців.

Зміст

Дата

Відповідальні

1.       

Поглиблювати вивчення історії українського державотворення, символів і атрибутів, Конституції України

Протягом року

Класні керівники,  вчитель права

2.       

Забезпечити чітку роботу дитячого об'єднання "КОЛО"

Постійно

Педагог-організатор

3.       

Організувати конкурс «Кращій клас року»;

 

Вересень

 

Педагог-організатор 

4.       

Скласти банк даних  дітей пільгових категорій, проводити з ними індивідуальну роботу

Вересень

ЗНВР,

соціальний педагог

5.       

Сприяти організації зустрічей учнів із лікарями–наркологами, працівниками ССД, кримінальної міліції.

Протягом року

ЗНВР

Соціальний педагог

6.       

Забезпечити чітку роботу  Штабу з профілактики правопорушень.

Протягом року

ЗНВР, вчитель права

7.       

Продовжити роботу загону волонтерів (благодійні  акції )

Протягом року

Педагог-організатор

8.       

Щотижня проводити години спілкування, інформаційні хвилинки «Тиждень України»

Щовівторка

ЗНВР, класні керівники,

9.       

Забезпечити роботу гуртків за інтересами. організовувати їхні творчі звіти.

Протягом року

ЗНВР, керівники гуртків

10. 

Організувати відвідування учнями театру, музеїв, зустріч з митцями краю: поетами, художниками

Протягом року

Класні керівники

11. 

Брати участь у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, фестивалях тощо

Протягом року

Педагог-організатор, класні керівники

12. 

Проводити трудові десанти на території школи

Протягом року

ЗНВР, кл. керівники,

13. 

Розробити графік чергування учнів по школі

Вересень

Педагог-організатор

14. 

Організовувати проведення спортивних змагань, естафет, спартакіади серед учнів школи.

Протягом року

Вчителі фізичної культури

15. 

Брати участь у міської спартакіаді  школярів  згідно плану Департаменту освіти

Протягом року

Вчителі фізичної культури

16. 

Контролювання дотримання санітарно – гігієнічних вимог під час освітнього процесу

Постійно

Адміністрація, Класні керівники.

17. 

Організувати родинно – сімейні свята, батьківські конференції, психолого-педагогічні всеобучі.

Протягом року

ЗНВР

 

II. Система виховних заходів.

 

1.          Громадянсько-патріотичне виховання.

Національне виховання.

 

М е т а: Національне виховання має бути спрямоване на формування в учнів світоглядної свідомості, ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв, інших соціально значимих надбань вітчизняної та світової культури.

П р і о р и т е т н і    н а п р я м к и:

-         формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, бажання працювати задля розвитку держави, готовності її захистити;

-         забезпечення духовної єдності поколінь, виховання поваги до батьків, жінки-матері, культури та історії рідного краю;

-         формування високої мовленнєвої культури, оволодіння українською мовою;

-         прищеплення шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів, що населяють Україну;

-         виховання духовної культури особистості, створення умов для вільного вибору нею своєї світоглядної позиції;

-         утвердження принципів загальнолюдської моралі, правди, справедливості; патріотизму, доброти, працелюбності, ін. доброчинностей.

-         виховання поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки.

                       

                        2. Правове та превентивне виховання.

Пропаганда правової освіти.

 

М е т а: виховання зрілого громадянина з розвиненою правосвідомістю.

П р і о р и т е т н і     н а п р я м к и:

- виховання поваги до Конституції, законодавства України, державної символіки;

- формування глибокого усвідомлення взаємозв’язку між ідеями свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю;

- ознайомлення з положеннями Конвенції про права дитини;

- профілактика дитячої бездоглядності, злочинності та правопорушень серед школярів;

- психологічна підтримка дітей і молоді, яка потрапила в складні соціальні умови;

- пропаганда здорового способу життя.

 

2.  Морально – етичне  виховання

3.   

М е т а:  пропаганда позитивного педагогічного досвіду, досвіду народної педагогіки з питань розвитку духовності, захисту моралі, гуманних стосунків, знання свого родоводу, глибоке розуміння молоддю моральних та етичних проблем, принципів, поглядів.

П р і о р и т е т н і   н а п р я м к и:

- виховання духовної культури особистості, створення умов для вільного вибору нею своєї світоглядної позиції;

- утвердження принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, патріотизму, доброти, працелюбності, інших доброчинностей;

- формування позитивних моральних якостей особистості.

 

4.  Художньо – естетичне виховання

 

М е т а: забезпечення високої художньо-естетичної освіченості і вихованості особистості. Формування художньо-естетичного світогляду.

П р і о р и т е т н і      н а п р я м к и:

- формування естетичної свідомості особистості, її естетичних смаків і уподобань, розвитку творчих здібностей і нахилів;

- формування мистецької освіти;

- підвищення інтересу до мистецтва, народних звичаїв та обрядів;

- стимуляція загальнокультурного розвитку школяра через виховання художнього смаку при вивченні різних видів народних звичаїв та обрядів;

- стимуляція загальнокультурного розвитку школяра через виховання художнього смаку при вивченні різних видів народних художніх промислів та основ дизайну;

- організація та проведення індивідуальної роботи з обдарованими дітьми, позакласної гурткової роботи;

- розвиток індивідуальних здібностей і талантів молоді; забезпечення умов її самореалізації;

- формування інформаційної культури, погляду на книгу та інші види інформації як на важливий засіб розвитку й самореалізації особистості.

 

5. Трудове виховання та профорієнтація

 

М е т а:  формування творчої працелюбної особистості, виховання цивілізованого господаря; свідомий вибір майбутньої професії.

П р і о р и т е т н і    н а п р я м к и:

- формування особистості, стимуляція загальнокультурного розвитку школяра через виховання художнього смаку при вивченні різних видів народних художніх промислів;

- створення передумов для виховання таких важливих для сучасної людини якостей як працелюбність, взаємодопомога, підприємливість;

- розширення трудових навичок школярів; виховання умілого господаря, що володіє відповідними вміннями, професійною майстерністю на основі сучасних знань про ринкову економіку;

- підвищення ефективності профорієнтаційної роботи.

 

6. Екологічне виховання

 

М е т а : формування екологічної культури людини, гармонії її відносин з природою.

П р і о р и т е т н і     н а п р я м к и:

     -    популяризація екологічних знань;

-         сприяти реалізації освітніх екологічних програм;

-         формування позитивних стосунків між людиною і її довкіллям;

-         оздоровлення довкілля;

-         залучення дітей та юнацтва до участі в масових природоохоронних акціях.

 

 

7.Фізичне виховання, формування здорового способу життя. Охорона життя і здоров’я дітей.

 

М е т а : забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей і молоді, охорона та зміцнення їх здоров’я, популяризація здорового способу життя.

П р і о р и т е т н і     н а п р я м к и:

- формування здорового способу життя;

- профілактика дитячих захворювань та зміцнення здоров’я дітей і підлітків;

- профілактика та запобігання шкідливих звичок: наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління;

- активізація саносвітньої робот із пропаганди СНІДу, венеричних захворювань, запобіганню небажаної вагітності серед неповнолітніх;

- повноцінне оздоровлення дітей у літній період;

- всебічний фізичний розвиток дітей та учнівської молоді;

- пропаганда спорту;

- спортивно-масова робота;

- профілактика дитячого травматизму, запобігання спортивних, дорожних, побутових травм;

- фізкультурно-оздоровча та військово-спортивна робота;

- профілактика харчових отруєнь та гігієна харчування.

 

8Економічна освіта та виховання

 

М е т а: пропаганда економічних знань, формування у дітей і молоді між особистісного спілкування та підготовка їх до життя в умовах ринкових відносин.

П р і о р и т е т н і    н а п р я м к и:

- розвиток індивідуальних здібностей і талантів молоді, забезпечення умов її самореалізації;

- поширення та розвиток економічної освіти та виховання;

     - виховання сучасної молоді, що існуватиме  в умовах ринкових відносин.

 

9.Краєзнавча робота і туризм

 

М е т а: вивчення історії рідного краю.

П р і о р и т е т н і      н а п р я м к и:

- пошуки цікавих та невідомих матеріалів;

- участь у районних експедиціях, операціях та акціях;

- знайомство з історією, традиціями, природою рідного краю;

- виховання колективізму, формування особистості в колективі та через колектив;

- формування активного способу життя.

                                                        

І семестр 2019-2020 н.р.

 

С Е Р П Е Н Ь

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

пп

Зміст діяльності

Термін

Класи

Інформаційне

забезпечення

Відмітка

про виконання

1.       

Контроль забезпечення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільною формою.

20.08.2019

1

Інформація

 

2.       

Контроль організації харчування, запобігання харчовим отруєнням та інфекційним захворюванням.

29.08.2019

1-11

Наказ

 

3.       

Перевірка планів виховної роботи класних керівників, соціальний паспорт класу.

29.08.2019-30.08.2019

1-11

Наказ

 

4.       

Організація чергування учнів по школі

28.08

7-11

Графік

 

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

№№ пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1

Святкування Дня незалежності України

24.08

1-11

ЗНВР

2

Підготовка до свята першого дзвоника

26-30.08

1-11

ЗНВР

3

 Підготовка до першого уроку

21-30.08

1-11

ЗНВР

4

Засідання м/о класних керівників.

28-30.08

1-11

ЗНВР

В Е Р Е С Е Н Ь

Місячник безпеки дорожнього руху

«Увага! Діти на дорозі!»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

пп

Зміст діяльності

Термін

Класи

Інформаційне

забезпечення

Відмітка

про виконання

1.       

Контроль за проведенням рейду «Увага! Діти на дорозі».

02.09.201920.09.2019

1-11

Звіт

 

2.       

Контроль проведення громадського огляду умов утримання і виховання дітей пільгових категорій.

20.09.2019

 

Наказ

Списки

 

3.       

Контроль за проходженням медичних оглядів та проби Руф’є учнями 1-11 класів.

10.09.2019

1-11

Списки

 

4.       

Контроль заповнення листків здоров'я в класних журналах 1-11 класів.

13.09.2019

 

Списки

 

5.       

Контроль за роботою шкільної їдальні.

27.09.2019

 

Довідка

 

6.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

30.09.2019

.

Табель

 

7.       

Контроль календарно-тематичних планів керівників гурткової роботи та спортивних секцій.

27.09.2019

 

Наказ

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

ПП

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1.       

Місячник безпеки дорожнього руху. «Увага! Діти на дорозі!»

26.08. – 27.09.

1-11

ЗНВР,

кл. керівники

2.       

Святкування Дня знань. Свято першого дзвоника. Проведення першого уроку на тему: «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну»

02.09

 

1-11

ЗНВР,

педагог-орган.,

кл. керівники

3.       

Формування органів класного та шкільного самоврядування.

02.09 – 06.09

2-11

Кл. керівники,

Педагог-орган.

4.       

Проведення рейду «Урок», «Сім’я».

02.09. –13.09.

1-11

ЗНВР,

Кл. керівники

5.       

Бесіди з питання культури ведення щоденників

Постійно

1-11

Класні керівники

6.       

Проведення громадського огляду умов утримання і виховання дітей пільгових категорій. Формування банку даних дітей особливих категорій. Оновлення банку даних учнів школи.

02.09 – 20.09

1-11

соц. педагог, кл. керівники

7.       

Складання списків працевлаштування учнів 11 класу та продовження навчання учнями 9 класів

До 06.09

 

Класні керівники 9, 11 класів

8.       

Підсумки проведення літнього оздоровлення

02.09 – 06.09

1-11

Класні керівники

9.       

Оновлення класних куточків

04-13

1-11

Класні керівники

10. 

Організація харчування учнів у шкільній їдальні

02.09-

06.09

1-11

ЗНВР,

Класні керівники

11. 

Години спілкування «Права та обов’язки учня школи».

02.09 – 06.09

1-11

Кл. керівники 

12. 

Набір в шкільні гуртки, клуби, секції, факультативи. Планування роботи.

Вересень

1-11

Керівники гуртків, секцій.

13. 

Акція: «Чисте шкільне подвір’я». Трудові десанти на території школи.

Вересень, жовтень

5-11

Кл. керівники 5 – 11 класів

14. 

Засідання ради учнівського самоврядування школи по питанням:

- Організація чергування учнів по школі;

- організація конкурсу «Кращій клас року»;

- Підготовка до звітно-виборчої шкільної конференції.

10.09

5-11

Педагог - організатор

15. 

Конкурс-виставка поробок із природного матеріалу «Свято урожаю»

13.09

1-4

Педагог-організатор

16. 

21 вересня - Міжнародний День Миру. Заходи за окремим планом.

16.09 – 21.09

1-11

Педагог - організатор

17. 

Асамблея юних дипломатів до Дня миру

21.09

Учн.врядування

Педагог - організатор

18. 

Конкурс-виставка дитячого малюнка до Міжнародного дня миру «Ми за мир на планеті Земля».

18.09. -

2 - 7

Педагог-організатор

19. 

Заходи до Дня партизанської слави.

22 .09

2-11

Класні керівники

20. 

29 вересня - «День визволення Кременчука» Виховні заходи, уроки мужності до Дня міста.

23.09 – 29.09

1-11

Педагог-організатор, класні керівники

21. 

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

30.09

1-11

ЗНВР, бібліотекар

22. 

Проводити роботу по вихованню в учнів бережливого ставлення до книги

Протягом року

1-11

Бібліотекар,

Кл. керівники

23. 

Участь у літературному конкурсі «Історія Кременчука у розповідях його мешканців» /БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей/

Вересень

1 - 11

Педагог-організатор,

зав. бібліотекою, класні керівники.

24. 

Участь у конкурсі дитячого малюнка «Краса божого світу», до Дня Святого Миколая. /БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей, ТРК «Європа»/

Вересень - листопад

1 - 11

Педагог-організатор,

зав. бібліотекою, класні керівники.

25. 

Провести походи вихідного дня, тематичні екскурсії до осіннього лісу «Останні кроки до зими»

Протягом вересня-жовтня

2-11

Класні керівники.

26. 

Створення соціальних паспортів класних колективів, школи.

До 01.10

1-11

Класні керівники соціальний педагог

 

 

 

 

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

 

1.

Проведення вступного інструктажу з попередження дитячого травматизму, збереження життя і здоров'я учнів із записом до класного журналу

02.09

1-11

Класні керівники

 

5.       

Заходи з попередження дитячого травматизму «Я – учасник дорожнього руху» (Рейд «увага діти на дорозі»)

Вересень

1-11

Класні керівники педагог-організатор

6.       

Виготовлення схем «Дорога до дому. Дорога до школи»

02.09 – 06.09

1 - 5

Класні керівники

7.       

Бесіди, класні години з питань охорони життя і здоров’я дітей.

Протягом місяця

1-11

Класні керівники

8.       

Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»

09.09. –

13.09

1 - 11

Класні керівники

9.       

Проведення Олімпійського дня та Олімпійського тижня. Відзначення Дня фізичної культури і спорту – 07.09

02.09 –

07.09

1-11

Учитель фізичної культури

10. 

Участь шкільної команди у першості міста Кременчука з міні-футболу серед збірних команд юнаків ЗНЗ в залік Спартакіади школярів /гімназія № 6/

16.09.-

20.09

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

11. 

Участь у військово-спортивній грі «Патріот» серед допризовної молоді

17.09.

10 -11

Учитель захисту вітчизни

12. 

Участь у святкових спортивних заходах, присвячених Дню міста

24.09-

29.09

8-11

Учитель фізичної культури

13. 

27 вересня – Всесвітній день туризму. Заходи з відзначення всесвітнього Дня  туризму

27.09

1-11

Учитель фізичної культури, класні керівники

 

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

1.

День відкритих дверей для батьків, обговорення питань готовності школярів до нового навчального року.

02.09.

1-11

Адміністрація школи класні керівники.

2.

Обрання батьківських комітетів по класах, делегування від класів представників до Ради школи та батьківського комітету школи.

До 13.09

1-11

Класні керівники

3.

Загальношкільна батьківська конференція.  Класні батьківські збори

13.09.

17:00

1-11

ЗНВР,

класні керівники.

4.

Засідання батьківського комітету школи «Про організацію навчально-виховного процесу школи у 2019 – 2020 н. р.»

 

1-11

Адміністрація школи класні керівники

Ж О В Т Е Н Ь

Місячник національно-громадського виховання

 «Я   - родина - Україна»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

пп

Зміст діяльності

Термін

Інформаційне

забезпечення

Відмітка

про виконання

1.      1.

Аналіз стану роботи по попередженню злочинності та правопорушень серед учнів школи.

03.10.2019

Наказ

 

2.       

Перевірка оформлення класних куточків.

05.10.2019

Розпорядження

 

3.       

Аналіз участі школярів в гуртках, секціях, клубах тощо.

12.10.2019

Інформація

 

4.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

31.10.2019

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

№№ пп

Заходи

Термін

Задіяні класи

Відповідальний за виконання

 

      1.             

Організація соціально-педагогічної допомоги учням і сім¢ям, які потребують особливої уваги

Жовтень

1-11

соц. педагог, кл. керівники, батьк. комітети

      2.             

Всеукраїнській місячник бібліотеки

Жовтень

1 - 11

зав. бібліотекою

      3.             

Участь у конкурсі «Школа юних кухарів»  /БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей, ТРК «Європа»/

Жовтень - листопад

1 - 11

Зав. бібліотекою, класні керівники.

      4.             

1 жовтня − Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Години спілкування.

01.10

1 - 11

Класні керівники

      5.             

Бесіди про зовнішній вигляд учнів, культуру використання мобільних телефонів.

01.10 – 04.10

1-11

Класні керівники

      6.             

6 жовтня – День працівників освіти

- випуск святкових листівок до Дня вчителя;

- свято квітів та осінніх композицій;

- концертна програма.

04.10

 

1-11

Класні керівники,

Класний керівник 11 класу.

      7.             

Конкурс на краще оформлення класних куточків.

08.10

1-4

5-11

Шкільне самоврядування

      8.             

Участь у міському конкурсі малюнків «Мої права»

10.10 – 25.10

2 – 10 клас

Класні керівники.

      9.             

Трудові десанти на території школи.

Жовтень

5-11

Класні керівники

 10.             

Заходи в рамках Європейського тижня місцевої демократії

14.10 – 18.10

Учнів.

Врядив.

Педагог-організатор

 11.             

14 жовтня - День Українського козацтва. День захисника України. /Заходи за окремим планом/

 

14.10

1-11

Педагог-організатор, класні керівники

 12.             

Посвята п’ятикласників в організацію середньої ланки учнів «Юнкольці»

14.10. -

5-А, 5-Б

Педагог-організатор, класні керівники

 13.             

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Тематичні заходи.

18 жовтня

5-11

Класні керівники

 14.             

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

18.10.

-

ЗНВР

 15.             

24 жовтня - Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй.  Інформаційні хвилинки.

21.10 – 25.10

2-11

Класні керівники

 16.             

Участь у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

25.10

9

Класний керівник

9 класу Чередник В.В.

 17.             

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників.  Уроки Мужності, виховні заходи

28.10 -29.10

1-11

ЗНВР, педагог-організатор,  кл. керівники

 18.             

Участь у фестивалі патріотичної пісні «Про подвиги, про доблесть, про відвагу».

28.10 -31.10

Вокальна студія

Учитель муз. мистецтва

 19.             

Благодійна акція «Ветеран живе поруч» до Дня визволення України

23.10. -

28.10.

1-11

Класні керівники

 20.             

Організація тематичних екскурсій до міського краєзнавчого музею.

Жовтень

4-11

Класні

керівники

 21.            18

Організація та проведення заходів на осінніх канікулах

28.10 – 03.11

1-11

Керівники гуртків, класні керівники

 22.             

 

Проведення екскурсій та туристичних походів (згідно плану роботи школи на осінніх канікулах).

28.10 – 03.11.

2-11

Класні керівники

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

      1.             

Класні години з питань охорони здоров’я та життя школярів. Бесіди з профілактики отруєнь грибами та дикорослими рослинами

протягом місяця

1-11

 Класні керівники 1-11 класів

      2.             

Участь у відкритій першості міста Кременчука з легкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона В.В.Кисельова

Жовтень

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

      3.             

Фінальні змагання обласної Спартакіади школярів з легкоатлетичного кросу

09.10.-

11.10.

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

      4.             

Спортивні змагання «Ми браві козаки!», присвячені Дню українського козацтва для старшокласників

14.10

9-11

Учитель фізичної культури та захисту вітчизни

      5.             

Естафета гуртків військово-патріотичного спрямування «Для козака понад усе честь, слава та військова справа»

17.10 – 15.11

5-11

Учитель захисту вітчизни

      6.             

Участь у першості міста з шахів серед збірних команд ЗНЗ міста в залік Спартакіади школярів /ЦКД АТ «Укртатнафта/

17.10 – 18.10

Шкільна команда

Керівник шахового гуртка «Гамбіт»

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

      1.             

Участь у засіданні міської ради батьків.

18.10

 

Голова б/к

      2.             

Батьківській всеобуч: «Медіаграмотність, як потреба сьогодення»

20.10

1-11

ЗНВР,

Практ. психолог.

Л И С Т О П А Д

Місячник правового виховання

«Я-громадянин, я-патріот, я-вихованець своєї школи!»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

пп

Зміст діяльності

Термін

Інформаційне

забезпечення

Відмітка

про виконання

1.       

Контроль за проведенням годин інформаційного спілкування.

11.11.2019- 15.11.2019

Розпорядження

 

2.       

Перевірка ведення щоденників учнів 2-4 класів.

18.11.2019-22.11.2019

Розпорядження

 

3.       

Перевірка стану збереження підручників 5-8 класів

22.11.2019

Інформація

 

4.       

Контроль за роботою шкільної їдальні.

22.11.2019

Довідка

 

5.       

Контроль дотримання санітарно-гігієнічних норм, техніки безпеки, протипожежної безпеки під час організації освітнього процесу.

26.11.2018-30.11.2018

Наказ

 

6.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

30.11.2018

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

ПП

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

                1.             

Місячник правової культури та пропаганди правових знань

( за окремим планом)

01.11-30.11

1-11

ЗНВР, учитель права, класні керівники.

                2.             

Вечір відпочинку

для старшокласників

08.11

8-9

Педагог-організатор

                3.             

Тиждень безпеки дорожнього руху

11.11-15.11

1-11

Класні керівники

                4.             

Участь у міській  виставці - конкурсі дитячих малюнків «Професія моєї мрії» -?

24.10-24.11

2 – 10 класи

Педагог-організатор, класні керівники

                5.             

Проведення профілактичного рейду «Сім’я»

11.11-15.11

1 - 11

Класні керівники

                6.             

9 листопада − День української писемності та мови.  Заходи

4.11-8.11

1-11

 

Учителя української мови, кл. керівники

                7.             

Літературно-мистецький конкурс «Диво калинове» до Дня української писемності «Я гордий тим, що українець з роду»

08.11

5-7

Педагог-організатор, класні керівники

                8.             

«Про що розповів мій щоденник» (Рейд-перевірка)

18.11-22.11

2-4

ЗНВР, класні керівники

                9.             

16 листопада − Міжнародний день толерантності. Заходи за окремим планом

11.11-16.11

1-11

Соц. педагог, класні керівники.

            10.             

«Як живеш підручник?» Перевірка стану збереження підручників.

17.11

5-8

Бібліотекар школи, учн. врядування

            11.             

20 листопада − Всесвітній день дитини; День спільних дій в інтересах дітей. Години спілкування, інформаційні хв.

20.11-21.11

1-11

Педагог-організатор, класні керівники

            12.             

21 листопада – день гідності та свободи.

21.11

1-11

Класні керівники

            13.             

Декада профілактики наркоманії та ВІЛ/ СНІДу.

19.11-30.11

1-11

Соц. педагог, класні керівники

            14.             

Мандрівний фестиваль докумемнтального кіно про права людини в рамках Мандрівного фестивалю про права людини Docudays UA

19.11-25.11

9-11 класи

Керівник євро клубу, соціальний педагог

            15.             

Моніторинг професійних намірів випускників 9-х та 11-х класів.

22.11

9, 11

Практичний психолог

            16.             

23 листопада − День пам’яті жертв голодоморів; Тематичні заходи. Всеукраїнська акція «Запали свічку».

18.11-23.11

1-11

ЗНВР, вчитель історії та права

            17.             

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» /за окремим планом/

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

25.11-10.12

1-11

ЗНВР, Практичний психолог, педагог організатор, класні керівники

    

     СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

 

1.       

Зональні змагання з міні-футболу в залік обласної Спартакіади школярів серед збірних команд юнаків та дівчат ЗНЗ обл-і

01.11. -04.11.

 

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

2.       

Участь у першості міста з настільного тенісу серед збірних команд ЗНЗ міста в залік Спартакіади школярів /ЗНЗ №9/

06.11 – 08.11

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

3.       

Участь у першості міста з баскетболу серед збірних команд юнаків ЗНЗ в залік Спартакіади школярів  /ЗНЗ № 7/

13.11 – 24.11

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

4.       

Фінальні змагання з шахів серед збірних команд ЗНЗ області з шахів в залік обласної Спартакіади школярів

20.11. –

22.11.

Шкільна команда

Керівник шахового гуртка «Гамбіт»

 

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

                1.             

Індивідуальні співбесіди з батьками тих учнів, що мають схильність до правопорушень.

14.11 –

24.11.

1-11

Адміністрація школи.

                2.             

Батьківській правовий всеобуч за участю представників правоохоронних органів «Підліткова злочинність: джерела, характер і особливості»

24.11

1-11

ЗНВР, соціальний педагог

Г Р У Д Е Н Ь

Місячник основ безпеки життєдіяльності

«Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

пп

Зміст діяльності

Термін

Інформаційне

забезпечення

Відмітка

про виконання

1.       

Перевірка ведення щоденників 5-9 класів (дотримання єдиного орфографічного режиму)

02.12.2019-

06.12.2019

Наказ

 

2.       

Аналіз роботи психолога та соціального педагога.

13.12.2019

Звіт

 

3.       

Поповнення банку даних на учнів особливих категорій.

12.12.2019

Списки

 

4.       

Вивчення професійних намірів випускників 9,11 класів

13.12.2019

Інформація

 

5.       

Контроль за організацією та проведенням зимових канікул, проведенням заходів щодо профілактики правопорушень учнів під час канікул.

20.12.2019

План заходів

 

6.       

Аналіз роботи шкільної ради врядування.

26.12.2019

Звіт

 

7.       

Аналіз стану відвідування школи учнями, схильними до правопорушень. Підсумки роботи наставників учнів групи ризику за І семестр 2019-2020 навчального року

26.12.2019

Наказ

 

8.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

27.12.2019

Табель

 

9.       

Перевірка ведення документації гуртків та спортивних секцій

27.12.2019

Наказ

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

№№ пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

      1.             

1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Бесіди «СНІД – загроза людства»."Твій вибір – твоє майбутнє ”. Профілактичні диктанти для учнів 8-11 кл.

01.12

1-11

Практичний психолог,

кл. керівники,

вч. укр. мови

      2.             

3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Години спілкування. Інформ. хвилинки.

02.12 – 06.12

1-11

Класні керівники

      3.             

6 грудня − День Збройних Сил України. Тематичні заходи.

02.12-06.12

1-11

класні керівники

      4.             

10 грудня Міжнародний день прав людини. Години спілкування

09.12 – 13.12

1-11

Класні керівники

      5.             

Участь в міському фестивалі «Зимові фантазії». Фотоконкурс.

До 8 грудня

11 клас

Класний керівник

      6.             

Акція «Відкритий щоденник». Рейд - перевірка щоденників, дотримання єдиного орфографічного режиму

09.12.-

13.12

5-9

ЗНВР, класні керівники

      7.             

Участь у міській благодійній акції «Святий Миколай – дітям»

09.12 –18.12

1-11

Педагог-організатор

      8.             

Участь у міському конкурсі-виставці «Збережи ялинку»

До 13.12

2-а, 2-б, 5-а, 5-б.

Класні керівники

      9.             

Вивчення професійних намірів випускників 9,11 класів

13.12

9, 11

Соціальний педагог

 10.             

Засідання Штабу з профілактики правопорушень

14.12

 

ЗНВР

 11.             

14 грудня − День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС.

Години спілкування.

14.12 –

1 - 11

Класні керівники

 12.             

Інформація про поновлення банку даних на учнів особливих категорій

16.12-

18.12

1-11

Соц.педагог, класні керівники

 13.             

Благодійний ярмарок декоративно – прикладного  мистецтва до Дня Святого Миколая

16.12 – 18.12

1-4

Педагог-організатор, класні керівники

 14.             

Благодійний солодкий ярмарок до Дня Святого Миколая

16.12 – 18.12

5-11

Педагог-орган., класні керівники

 15.             

Планування роботи на зимові канікули

(екскурсії, виховні заходи, робота гуртків,  індивідуальна робота)

16.12 – 20.12

 

1-11

ЗНВР,

кл.  керівники,

керівники  гуртків

 16.             

«Святий Миколай до нас в гості завітай!» Заходи до Дня  Святого Миколая -19 грудня

19.12

1-11

Педагог-організатор, класні керівники

 17.             

Організація соціально-педагогічної допомоги учням і сім¢ям, які потребують особливої уваги

19.12 –

20.12

1-11

Соціальний педагог

 18.             

Конкурс-виставка новорічних стіннівок

26.12

2-11

Пед.-орган.

 19.             

Проведення новорічних свят. /За окремим графіком/

23.12 – 26.12

1-11

ЗНВР, педагог-організатор

 20.             

Святкова лінійка. Нагородження переможців міських олімпіад, конкурсів

26.12

7-11

ЗНВР

 21.             

День здоров’я і чистоти. Акція Конкурс «Найкращий кабінет» Генеральне прибирання кабінетів.

27.12

1-11

ЗНВР, класні керівники, учком

 

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

 

      1.             

Бесіди, класні години, виставки малюнків, вікторини з правил протипожежної безпеки

Протягом місяця

1-11

ЗНВР, класні керівники

      2.             

Бесіда про правила поведінки на вулицях і дорогах у зимовий період «Обережно! Ожеледиця!»

09.12 – 13.12

1-11

класні керівники.

      3.             

Участь у першості міста з баскетболу серед збірних команд дівчат ЗНЗ в залік Спартакіади школярів /знз № 7 /

04.12 – 15.12

8-11

Учитель фізичного виховання

      4.             

Участь у змаганнях «Кубок випусника - 2019» / СК «Політехнік»/

20.12.2019

12:00 - 16:00

11 клас

Учитель фізичного виховання, класний керівник

      5.             

Бесіди з попередження дитячого травматизму, збереження життя і здоров'я учнів під час зимових канікул із записом до класного журналу

23.12 – 27.12

1-11

класні керівники.

 

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

 

1.

Засідання батьківського комітету №2. Обговорення підсумків навчання за І семестр. Організація чергування батьків під час новорічних свят.

12.12

 

ЗНВР, голова батьківського комітету

2.

Класні батьківські збори, на яких ознайомити батьків із досягненнями учнів у 1 семестрі та  обговорити план роботи із учнями класу на зимові канікули.

Протягом місяця

1-11

Класні керівники

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ семестр 2019 – 2020 н.р.

 

С І Ч Е Н Ь

Місячник громадянське - патріотичного виховання

«Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну,

красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну»                  /В. Сосюра/

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

 

№ пп

Зміст діяльності

Термін виконання

Інформаційне забезпечення

Відмітка про виконання

 

 

1.       

Контроль організації та проведення заходів на зимових канікулах

06.01.2020-

10.01.2020

Інформація

 

 

 

2.       

Контроль календарно-тематичних планів гурткової роботи на ІІ семестр

09.01.2020

Наказ

 

 

 

3.       

Контроль календарно-тематичних планів виховної роботи на ІІ семестр.

09.01.2020

Наказ

 

 

 

4.       

Аналіз стану роботи з попередження  злочинності та правопорушень серед учнів школи.

10.01.2020

Наказ

 

 

 

5.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

31.01.2020

Табель

 

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

№ пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1. 

Організація та проведення зимових канікул та різдвяних свят (план, звіт)

30.12 – 13.01

1-11

Класні керівники

2.       

Затвердження графіку чергування учнів по школі на ІІ семестр 2019-2020 н.р.

10.01

 

ЗНВР

3.       

Затвердження графіку проведення батьківських зборів на ІІ семестр

15.01.

 

 

ЗНВР

4.       

Засідання шкільної Ради самоврядування «Коло»

16.01.

 

5-11 кл.

Педагог-організатор

5.       

22 січня - День соборності України.

Тематичні години по класах, інформаційні  хвилинки

20.01- 24.01

1-11

Класні керівники

Виставка малюнків

«Україна - єдина країна» Ф: А-4

20.01- 24.01

2-4

Класні керівники

Виставка-конкурс  міні-плакатів «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Ф: А-3

20.01- 24.01

5-8

Класні керівники

6.       

Операція «Допоможи птахам!» Годуємо птахів.

Січень - лютий

3-4

Класні керівники

7.       

Перевірка оформлення класних куточків (поновлення оформлення. Інформації)

24.01.

5-11

Педагог-організатор, рада учнівського самоврядування.

8.       

Участь у міському конкурсі  дитячої творчості «Зірковий небосхил Кременчука» 

29.01

 

Григорьєва В.В., керівник вокального гуртка

9. 

27 січня – міжнародний день пам’яті жертв Голокосту» Інформаційні хвилинки.

27.01-

31.01

2-11

Класні керівники

10. 

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Інформаційні хвилинки «Пам’яті тридцяти»

27.01.-

31.01

2-11

Класні керівники

11. 

Випуск стіннівок «Моя шкільна родина – історії краплина»‚ присвячений дню зустрічі із випускниками  школи.

31.01

1-11

педагог-організатор

Класні керівники

12. 

Організація та проведення традиційного вечора зустрічі випускників

31.01

9-11

 педагог- організат.

Класні керівники

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

1.       

Організація участі команди юнаків в першості міста з волейболу серед збірних команд юнаків ЗНЗ міста Кременчука в залік Спартакіади. /ЗЗСО № 22/

20.01.2020

24.01.2020

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

2.       

Вишкіл з туристсько-краєзнавчого блоку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Проведення обрядових українських свят різдвяного циклу»            

24.01.2020

 

Шкільна команда

Педагог-організатор

3.       

Першість міста з волейболу серед збірних команд дівчат ЗНЗ в залік Спартакіади школярів /ЗНЗ № 7/

27.01.2020

31.02.2020

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.       

Рейди «Сім’я», «Дозвілля»  в мікрорайоні школи (класні керівники спільно з батьківським комітетом).

30.12.-

10.01

 

Батьківській комітет

2.       

Консультація-практикум для батьків учнів «Культура поведінки підлітка. Як її виховувати?»

16.01 – 31.01

 

ЗНВР, соціальний педагог, психолог школи

                     

 

 

 

 

Л Ю Т И Й

Місячник трудового виховання та здорового способу життя

«У здоровому тілі – здоровий дух»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

№ пп

Зміст діяльності

Термін виконання

Інформаційне забезпечення

Відмітка про виконання

1.       

Контроль за проведенням годин інформаційного спілкування 5- 11 класах

03.02 – 07.02.

Інформація 

 

2.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

28.02.

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

№№пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1.       

Організація участі учнів школи в огляді-конкурсі театральних колективів

03.02.-07.02

 

Керівник театрального гуртка

2.       

Участь у конкурсі «Школа юних кухарів»  /БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей, ТРК «Європа»/

Лютий - березень

1 - 11

Зав. бібліотекою, класні керівники.

3.       

Проведення заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.

03.02. –

07.02.

1-11

Класні керівники

4.       

Моніторинг професійних намірів випускників 9-х та 11-х класів.

13.02

9,11

Соціальний педагог

5.       

Організація святкування Дня Святого Валентина.

- Пошта «Відкрий своє серце»;

- Конкурс на виготовлення найкращої вітальної листівки;

- вечірка для старшокласників /9 -11/

14.02

1-11

Класні керівники, педагог-організатор

6.       

15 лютого − День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Інформаційні  хвилинки

10.02.-

15.02

2-11

Класні керівники

7.       

Засідання штабу з профілактики правопорушень

13.02

 

ЗНВР

8.       

17 лютого – «Хвиля доброти в Кременчуці»

17.02.

1-11

Педагог-організатор

9.       

Організація проведення тижня «За здоровий спосіб життя».

17.02. –

21.02.

1-11

Соціальний педагог, класні керівники

Виставка малюнків « Краплинки здоров’я»

17.02

1 – 4

Класні керівники,

Педагог-організатор

Конкурс агітаційних плакатів «Ми за здоровий спосіб життя» Ф: А-3

19.02

5-7

Класні керівники,

Педагог-організатор

Виховні години, присвячені пропаганді здорового способу життя

17.02. –21.02.

1-11

Класні керівники

Тренінгові заняття, бесіди шкільного психолога.

17.02. –21.02.

1-11

соціальний педагог, практичний психолог

Бесіди з профілактики вірусних захворювань.

17.02. –21.02..

1-11

медична сестра

Виступ класних агітбригад на тему: «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

20.02 -21.02

7-10

Класні керівники

14. 

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Тематичні години.

20.02

1-11

Класні керівники

15. 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Конкурс читців «Наша мова барвінкова»

21.02

3-4

Учителі початкових класів

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

1.       

Організація участі у змаганнях з першості міста серед збірних команд дівчат ЗНЗ міста Кременчука з волейболу в залік Спартакіади школярів /ЗНЗ № 22/

29.01.2020

07.02.2020

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

2.       

Вишкіл з військово-патріотичного блоку (зброя та поводження з нею) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

07.02.2020

14:00

В/ч А1546

Шкільна команда

Учитель захисту вітчизни

3.       

Організація проведення тижня «За здоровий спосіб життя».

17.02. -21.02.

1-11

ЗНВР, соціальний педагог, класні керівники

4.       

Вишкіл з туристсько-краєзнавчого блоку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Техніка в’язання туристських вузлів та методика їх використання у практичних цілях»

21.02.2020

14:00

КНВК №4

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

5.       

II (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

23.02.2020-23.02.2020

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.       

Проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо подальшого навчання та працевлаштування випускників школи

Протягом місяця

8 – 11

 

Соціальний педагог, класні керівники

2.       

Засідання Ради батьків учнів ЗНЗ міста

15.02

 

Голова батьківського комітету

3.       

Заняття психолого-педагогічного всеобучу №3 «Роль сімейного виховання у формуванні особистості дитини»

27.02

1-11

ЗНВР, практичний психолог, соціальний педагог

 

 

 

 

 

Б Е Р Е З Е Н Ь

Місячник художньо-естетичного та родинного виховання

«Яка ти мати молода з своїм дитяточком малим…»  (Т.Г.Шевченко)

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

№ пп

Зміст діяльності

Термін виконання

Інформаційне забезпечення

Відмітка про виконання

1.       

Перевірка оформлення класних куточків.

02.03.

Розпорядження

 

2.       

Взаємовідвідування і обговорення виховних заходів. Відвідування класних годин. Обмін досвідом.

09.03 -13.03.

Наказ

 

3.       

Контроль за підготовкою планів виховної роботи на весняних канікулах, проведення заходів щодо профілактики правопорушень під час канікул

20.03.

 

План

 

4.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

31.03.

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

№пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1.       

Організація та проведення

трьохмісячника  чистоти і порядку

Березень-травень

1 -11

ЗНВР

2.       

Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Зоологічна галерея» /малюнки /

До 1 березня

7-а, 7-б.

Класні керівники

3.       

Перевірка оформлення класних куточків.

04.03.

1-11

Педагог-організатор

4.       

8 березня – міжнародний жіночий день Організація проведення заходів до Дня 8 Березня.

02.03.-

06.03

1-11

педагог-організатор,

 класні керівники.

5.       

13 березня − день народження А. С. Макаренка (1888–1939). Відвідування музею А.С. Макаренко.

Березень

4 - 11

Класні керівники

6.       

Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

До 15 березня

3-А;

3-Б

Класні керівники

7.       

Участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

13.03.2020

Учнів. врядування

Педагог-організатор

8.       

Організація участі учнів школи у міському фотоконкурсі «Світ очима дітей»

16.03.2020

8 – 11

Педагог-організатор, класні керівники.

9.       

20 березня - Всесвітній день Землі. Години спілкування.

20.03.

1 - 11

Класні керівники

10. 

24 березня -  Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Інформаційно - просвітницькі заходи.

23.03-

27.03

1-11

Класні керівники, медична сестра

11. 

Організація та проведення тижня дитячого читання.

- Рейд  «Живи, книго!»

- Бібліотечні уроки

23.03. -27.03.

1-11 класи

Бібліотекар, Учнівське самоврядування

12. 

27 березня міжнародний день театру

27.03

1-11

Класні керівники

13. 

Організація та проведення заходів на весняних канікулах, походи вихідного дня, тематичні екскурсії.

30.03.-

05.04..

1 - 11

Класні керівники

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

14. 

Вишкіл з туристсько-краєзнавчого блоку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Спорядження для проходження технічних етапів та його застосування»

13.03.2020

КНВК №4,

ЗОШ №26

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

15. 

Вишкіл з військово-патріотичного блоку (надання долікарської допомоги) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

20.03.2020

13:00

в/ч 3059

Шкільна команда

Учитель захисту вітчизни

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.       

Організація соціально-педагогічної допомоги учням і сім¢ям, які потребують особливої уваги

протягом місяця

1-11

ЗНВР, практичний психолог, класні керівники.

2.       

Класні батьківські збори

протягом місяця

1-11

Класні керівники

3.       

Засідання загальношкільного батьківського комітету.

20.03

 

Голова батьківського комітету, ЗНВР

 

 

К В І Т Е Н Ь

Місячник екологічного виховання

«Ти на Землі – Людина!

Захоплюйся, дивуйся, усміхнись і бачити красу навколо вчись!»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

№ пп

Зміст діяльності

Термін виконання

Інформаційне забезпечення

Відмітка про виконання

1.       

Контроль ведення щоденників учнів 5-9 класів (дотримання єдиного орфографічного режиму)

06.04. -10.04.

Розпорядження

 

2.       

Аналіз роботи з попередження злочинності та правопорушень серед учнів школи.

06.04.2020

інформація

 

3.       

Контроль організації підготовки літнього оздоровлення, роботи пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням «Школярик»

13.04.

Інформація

 

4.       

Контроль за роботою шкільної їдальні.

17.04.2020

Довідка

 

5.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій.

30.04.

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1.       

Участь у міському етапі обласного конкурсу «Людина та ліс» /малюнки, твори/

До 01.04.

4

Класні керівники

2.       

Організація та проведення екологічного марафону «Мій рідний край, моя земля» (за окремим планом)

01.04. -30.04.

1-11

Педагог-організатор

 

3.       

Організація літнього оздоровлення, роботи пришкільного табору.

06.04.

1-6

ЗНВР, Класні керівники

4.       

Місячник благоустрою школи та прилеглих територій (за окремим планом)

Протягом місяця

5-11

ЗНВР

5.       

7 квітня – Всесвітній день здоров'я

- Тематичні бесіди «Здоров’я у твоїх руках»;

- Спортивні змагання «Весняні старти надій»;

- Зустрічі з лікарями, наркологами, терапевтами, гінекологами.

06.04. – 10.04.

1-11

ЗНВР, класні керівники,

Практичний психолог, учителі фізичної культури

6.       

Участь у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

До 10 квітня

5-11

Класні керівники, педагог-організатор

7.       

12 - квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос)

12.04.

1-11

Класні керівники

8.       

За народним календарем: 19 квітня -  «Пасхальне свято - Велик День». Виставка великодніх композицій.

17.04.

1-4

Класні керівники

9.       

Перспективний план продовження навчання та працевлаштування випускників 9-х і 11 –х класів

15.04

9, 11

Класні керівники, соціальний педагог

10. 

Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу екологічних плакатів «Природа і люди»

До 20 квітня

7-9

Класні керівники, педагог-організатор

11. 

Участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду «Галерея кімнатних рослин»

До 20 квітня

5

Класні керівники, педагог-організатор

12. 

23 квітня Всесвітній день книги.

23.04

1-11

Класні керівники, зав. бібліотеки

13. 

26 квітня − Міжнародний день пам’яті Чорнобиля, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

Організація та проведення тематичних заходів, випуск стіннівок.   «Чорнобиль – біль України».

20.04 – 26.04

1 - 11

ЗНВР, педагог-організатор, класні керівники

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

1.       

Організація навчально-польових зборів для юнаків та дівчат 11-х класів ЗНЗ міста

02.04 31.05

11

Учитель фізичної культури

2.       

Вишкіл з військово-патріотичного блоку (надання долікарської допомоги) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

17.04.2020

14.00

КНВК №4

Шкільна команд

Учитель захисту вітчизни

3.       

Першість міста з легкоатлетичного чотириборства «Дружба» в залік міської Спартакіади школярів

20.04.2020

09:00

КНВК №5

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.       

Заняття психолого-педагогічного всеобучу №4 «Родинне спілкування»

Квітень

 

ЗНВР, соціальний педагог

2.       

Участь у засіданні міської ради батьків

20.04.

 

Голова б/к

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Т Р А В Е Н Ь

Місячник туристсько-краєзнавчої роботи,

патріотичного та родинного виховання

«Могили ці не обминай ніколи,

 Поховані у них – для нас живі…»

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

№ пп

Зміст діяльності

Термін виконання

Інформаційне забезпечення

Відмітка про виконання

1.       

Контроль за організацією проведення батьківських зборів.

Протягом місяця

Протоколи

 

2.       

Аналіз ефективності участі класів у проведенні загальношкільних заходів. Підсумки конкурсу «Кращий клас року».

22.05.2020

Наказ

 

3.       

Зарахування дітей до пришкільного табору відпочинку «Школярик», окремо дітей пільгових категорій

22.05.2020

Наказ

 

4.       

Аналіз роботи наставників учнів групи ризику протягом навчального року

25.05

Наказ

 

5.       

Аналіз роботи практичного психолога школи та соціального педагога.

28.05.2020

Звіт

 

6.       

Аналіз роботи шкільної Ради самоврядування.

28.05.2020

Звіт

 

7.       

Аналіз виховної та правовиховної роботи в навчальному році.

30.05

Наказ

 

8.       

Контроль обліку отримання гарячого харчування учнями 1-11 класів та дітьми пільгових категорій..

30.05

Табель

 

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ВИХОВНА РОБОТА

 

пп

Заходи

Термін

Класи

Відповідальний за виконання

1.       

Організація роботи пришкільного табору «Школярик».

Протягом місяця

1 - 7

Начальник табору, класні керівники

2.       

Трудові десанти в школі, на її території

Протягом місяця

5-11

ЗНВР, кл. керівники.

3.       

Участь у літературному конкурсі «Історія Кременчука у розповідях його мешканців» БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей/

Травень

1 - 11

Педагог-організатор,

зав. бібліотекою, класні керівники.

4.       

Участь у конкурсі декоративно-прикладного мистецтва « Цей чарівний світ» /БФ «Джерело Дніпра», ЦБС для дітей, ТРК «Європа»/

Травень

1 - 11

Педагог-організатор,

зав. бібліотекою, класні керівники.

5.       

8 - 9 травня - Дні пам’яті та примирення. 9 травня – День перемоги. Заходи до Дня Перемоги (Тематичні години спілкування, уроки Мужності, уроки Пам’яті.)

04.05 -

09.05

1 - 11

ЗНВР, класні керівники

6.       

10 травня – Міжнародний день матері. 15 травня – Міжнародний день сім’ї. Заходи до Дня Матері та до Міжнародного Дня сім’ї. Виставка «Світ захоплень моєї родини»

10.05 -15.05

1-11

Класні керівники

7.       

Загальношкільне свято до міжнародного  дня матері

15.05.

1-4

Класні керівники 1-4 класів

8.       

Проведення Тижня безпеки дорожнього руху (за окремим планом)

18.05.-22.05.

1-11

Класні керівники

9.       

21 травня – День української вишиванки. Свято національної єдності.

21.05

1 - 11

Педагог-організатор

10. 

19 травня день пам’яті жертв політичних репресій.

18.05 – 19.05.

1-11

Класні керівники

11. 

20 травня – День Європи в Україні.

Організація та проведення заходів до Дня Європи

20.05.

2-11

Класні керівники, педагог-організатор

12. 

«Птах року – 2020»

До 20.05

4 класи

Класний керівник

13. 

 Засідання Штабу з профілактики правопорушень і злочинності. Підсумки роботи.

21.05.

 

ЗНВР

 

14. 

24 травня - День слов’янської писемності і культури. Вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

24.05

1-11

Учителя словесники

15. 

Підведення підсумків конкурсу «Кращій клас року»

25.05.

1-11

Оргкомітет

16. 

Організація та проведення свята Останнього дзвоника.

22.05.

1-11

Педагог-організатор

17. 

31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

31.05

1-11

Класні керівники

18. 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Всесвітній день батьків

01.06

1-11

Працівники табору

19. 

Робота пришкільного табору школярик (за окремим планом)

25.06. – 14.06

1 – 5

Працівники табору

СПОРТИВНО-МАСОВІ ЗАХОДИ. ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

1.       

Участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

13.05.2020-15.05.2020

Шкільна команда

Учителі фізичного виховання та захисту вітчизни

2.       

Змагання з міні-футболу серед вихованців пришкільних таборів «Спорт для всіх»

04.06.2020-05.06.2020

Шкільна команда

Учитель фізичної культури

РОБОТА З БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.       

Індивідуальна робота з батьками учнів з питань оздоровлення школярів

Протягом місяця

1 - 10

Класні керівники

2.       

Підсумкові класні батьківські збори.

Травень

1 - 10

Класні керівники

3.       

Загально шкільна батьківська

конференція.

Травень

 

ЗНВР

4.       

Засідання батьківського комітету школи «Про підсумки навчального року та перспективне планування роботи на наступний навчальний рік».

Травень

 

Голова загальношкільного батьківського комітету.